<b>2015</b> 2015

Audriņu pamatskolā un pagastā ir liels skaits jauniešu, kuri no 2014.gada decembra, vakaros un brīvdienās, sāka regulāri apmeklēt Audriņu pamatskolas sporta zāli, trenējoties dažāda veida sporta spēles – basketbolu, florbolu, volejbolu.

20. septembrī Audriņu kultūras namā viesojās Viļānu KN krievu teātris ar izrādi “Любовь зла или к гадалке не ходи”, kuras režisors ir Aleksandrs Špundzāns.

18. septembrī laukumā pie Audriņu kultūras nama notika sporta tūrisma diena bērniem un jauniešiem.

Dažas dienas pirms jaunā mācību gada sākuma 28. augustā Rēzeknes un Viļānu novada izglītības iestāžu darbinieki pulcējās Audriņos, lai piedalītos jau 14. Skolotāju sporta spēlēs.

17.08. – 20.08. Audriņu pagasta jaunieši piedalījās trešajās neformālās apmācībās „Latgolys bārni” Adamovas internātpamatskolā.

Šī gada 31. jūlijā Audriņu pagasta darbinieki piedalījās Rēzeknes novada pagastu sporta dienā  „Es - Latgales pirāts”,  kas šogad  tika organizēta Stoļerovas pagastā.

Šī gada 22. – 23. jūlijā Audriņu kultūras namā notika 5. Rēzeknes novada Jauniešu klubu salidojums „Kopā esam, kopā varam”. Pasākumā piedalījās Feimaņu, Audriņu, Gaigalavas un Čornajas pagasti (kopā 5 komandas).

Audriņu pagasta Kultūras namā notiek Latvijas Pensionāru federācijas parakstu vākšanas akcija pensiju indeksācijai palielinātā apjomā. Var parakstīties līdz 31.jūlijam. Tiek aicināti parakstīties pensionāri, kā arī bezdarbnieki un personas dekrēta atvaļinājumā.

8. un 9. jūlijā Optikas „Elegant Optics” speciālisti BEZ MAKSAS pārbaudīja redzi Audriņu kultūras namā.

No 20.06. līdz 05.07. Audriņu kultūras namā bija iespēja apskatīt Latgales keramikas izstādi.

Atvērts Publiskais Interneta piekļūves punkts Audriņu kultūras namā.

Šogad Audriņu pagastā noritēja īpašie Līgo svētki.

19. jūnijā Ozolaines pagastā Bekšos notika Rēzeknes novada Jaunatnes diena.

18. jūnijā Audriņu pagasta Jauniešu klubā notika konkursa noslēgums par Jauniešu kluba nosaukuma, moto un logo izveidi un noteiktas divas uzvarētājas – Karina Polakova un Jelena Putina.

Šī gada 30. maijā Audriņu pagasta jaunieši apmeklēja Maltas kultūras namā rīkoto pasākumu Freestyle Spring 2015.

Sena austrumu teika vēsta: "Atnāca kādreiz pie gudrā kāds jauneklis un lūdzās – iemāci man dzīves prieku! Gudrais padomāja un iemācīja jaunekli dejot!"

Audriņu pagastā Talka sākās jau 8:00 no rīta, kad pagastā ieradās ekskavators, lai paveiktu lielākos zemes darbus. Talcinieki pulcējās 9:00 pie pagasta ēkas un sadalījās grupās. Skatieties Talkas fotogrāfijas!

Nodarbības notiek trešdienās 18:30

Audriņu pagasta pārvalde izsludina konkursu par Jauniešu kluba nosaukuma, logo un moto izveidi. Lejuplādēt Nolikumu.

Rēzeknes novada Audriņos, Z/S Beķeri veikalā (Krasuhas 1, Audriņi, Audriņu pag.,
Rēzeknes novads) tagad ir pieejams jauns pakalpojums – skaidras naudas izņemšana ar
Swedbank karti

Biedrība „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” šī gada martā un aprīlī īsteno projektu „Iedzīvotāju forums Rēzeknes un Viļānu novados”, ko līdzfinansē Nodibinājums „Borisa un Ināras Teterovu fonds”. Piedalīsies arī Audriņu pagasta iedzīvotāji un pagasta pārvaldes darbinieki:

23.02.2014
Audriņu pagasta iedzīvotāju kopsapulce 2.martā plkst. 15:00

Audriņu pagasta pārvaldes Kultūras namā notiks iedzīvotāju kopsapulce un tikšanās ar Rēzeknes novada vadību. Lūdzam ikvienam ierasties uz iedzīvotāju kopsapulci. Iedzīvotāju nogādāšanai uz sapulci tiks nodrošināts autobuss.
Plkst. 14:20 – Dovidovka;
Plkst. 14:35 – Mežāres.